| anonim_4396 a întrebat:

Ma inrosesc foarte tare de la muscaturile de tantari... Cum le calmez roseata? Mentionez ca am incercat deja Acool Sanitarwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Intereseaza-te la farmacie de spreiuri speciale si ia masuri inpotriva tantarilor sa nu mai fi muscata des.

| Wolfszeitt a răspuns:

Urăsc țânțarii! Încearcă o cremă mentolată, pe mine m-a ajutat.

| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut du-te la farmacie si intreaba de cremawinking.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinPx a răspuns:

Vezi ce gasesti la farmacie. Farmacista iti poate oferi mai multe lucruri.Creme/Spray-uri etc.

| xBianca333x a răspuns:

Mixtura mentolata, e destul de buna.