| Cornenco_Ramon_2000 a întrebat:

Ma mananca gatul nu stiu ce sa fac ajutorr

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scarpina-te.Daca este pe exterior.

| cristimihailov a răspuns:

Raspunde-i cu aceeasi moneda. Mananca-l si tu.

Daca nu se lasa, vezi poate te invata doctorul cum sa il scarpini.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Dar ai cerut ajutorul cu o propozitie neterminata!
Unde te mananca gatul? Cat de tare? De cand? Cum sunt mancarimile astea?
revin-o te rog, cu ceva mai multe detalii!

| Eugen866 a răspuns:

Mananca-l si tu pe el

| Cornenco_Ramon_2000 explică:

In interior