| anonim_4396 a întrebat:

Inca ceva big grin Buna! Nu stiu cum as putea incepe. De ceva timp ma tot mananca capul. m-a controlat mama insa nu, nu am paduchi. Si am fost controlati toti elevii la scoala si nu mi-a gasit. M-a scarpin intr'una si am observat ca pe unghii se ia cand ma scarpin ceva galben ca un fel de cojitze acum daca as incerca sa mai ma scarpin ma doare... nu stiu de ce! sad Ajutorr! Va rog.sad Sfaturi.sad crying( MENTIONEZZZZ! DOAR SEARA Ma MANANCA CAPUL SI DECAT De LA CEAFA IN SUS.sad

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Un fel de ciuperca, bacterie care creste in acea zona.Nu-ti face griji, trebuie sa mergi la medic sa-ti prescrie ceva.O seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| AllDayAllNight a răspuns:

Poate e de la scalpul parului, sau matreaza.happy

| Florinapopica a răspuns:

Du'te la medic sa vezi... poate nu e nimic gravhappy.

| SilviaStefan a răspuns:

Cauta un sampon natural cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Pe mine m-a ajutat enorm de mult.
pup