| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum as putea incepebig grin.De ceva timp ma tot mananca capul. m-a controlat mama insa nu, nu am paduchi. Si am fost controlati toti elevii la scoala si nu mi-a gasit. M-a scarpin intr'una si am observat ca pe unghii se ia cand ma scarpin ceva galben ca un fel de cojitze acum daca as incerca sa mai ma scarpin ma doare... nu stiu de ce!sad Ajutorr!

Răspuns Câştigător
| AnTiBioTic a răspuns:

Ceea ce vezi pe unghii este pielea moarta de pe cap. incearca si schimba samponul, poate ca el iti provoaca mancarimi. daca nici asa nu merge du-te la medicul de familiebig grin

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Poate ar trebui sa te limpezesti mai bine la baie;-?
sau sa mai schimbi samponul cu unul mai bun.

| alexutza1183 a răspuns:

Cred ca ai matreata.Limpezeste parul si pielea mai bine atunci cand te speli... Daca nu iti trece poti merge la un drematolog.Succes!

| tabittha a răspuns:

Dar o boala dermatologica gen ciuperca nu a gasit nimeni? du-te la dermatolog! E posibil sa fie si de la un sampon ceva dar e posibil sa fie si de la sistemul nervos, adica sa te scarpini pe fond de stres, nervi.