| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum as putea incepebig grin.De ceva timp ma tot mananca capul. m-a controlat mama insa nu, nu am paduchi. Si am fost controlati toti elevii la scoala si nu mi-a gasit. M-a scarpin intr'una si am observat ca pe unghii se ia cand ma scarpin ceva galben ca un fel de cojitze acum daca as incerca sa mai ma scarpin ma doare... nu stiu de ce! sad Ajutorr! Va rog.sad Sfaturi.sadcrying

Răspuns Câştigător
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Du-te la dermatolog. Nu e grav, stai linistita, dar totusi, un medic iti poate da cea mai buna solutie.

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Dermatolog scrie pe tine.nu incerca leacuri minune.cine stie ce iritatie ai pe pielea capului de la sampoane si alte minuni. Daca aveai matreata leac aveam, pentru paduchi leac aveam.

| Just93 a răspuns:

Aham