| crucialmelody a întrebat:

Ma tot doare gatul, venele si oasele de la gat, din spate, de la ceafa. Sa fie de la circulatia sangelui? Sau ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Ai stat in curent?

3 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Cat de mai demult? Ori ai stat in curant si nu ti-ai dat seama ori ai facut o miscare gresita care a afectat muschiul gatului.Sau ai spondiloza!

| crucialmelody explică:

Da. Am stat si in curent, dar mai demult.

Răspuns utilizator avertizat