| PredatoR a întrebat:

Mai devreme putin mi-a "parait" ceva in partea stanga la cap, stateam la PC si pentru. 1 secunda am vazut putin in ceata si parca imi dadea o senzatie de nu puteam sa respir... acum simt ceva in locul acela la cap la tampla.
Stiti ce ar putea fi, trebuie sa-mi fac griji?thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o tensiune ridicată, etc.
Dacă persistă, mergi la medicul de familie!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Probabil un nrv si-a facut de cap. in ce parte a capului? acum ai vreo senzatie de greata?

| joanna_1070 a răspuns:

Capul tau tipa ca vrea sa fie vazut de un medic ...asta se intampla.

| werewolfbruno a răspuns:

Cred ca da!