| Ycu a întrebat:

Mai doare pe cineva capul de la vremea asta oribila? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Visionfree a răspuns:

S-a schimbat presiunea atmosferica, ai doar o astemie usoara.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

I a o pastila pentru durere si iti va trece, pe vremea asta nici nu ma mir ca te doare capul

| Ycu explică (pentru mona):

Nu i-au pastile... ca pe urma le dau afara tot pe unde au intrat, eram doar curios daca mai doare pe cineva capul din cauza acestei vremi "superbe".

| Onutsu a răspuns:

Pe mine, in momentul in care vremea este oribila, n-am chef de viata, ma abtine sa nu-mi tai venele! Vremea e un factor important al starii noastre, sa nu disperi in orice caz!

| Dariusuu a răspuns:

Ieri mi s-a intamplat. Cu putin somn mi-a trecut.

Ai grija.

| Ycu explică (pentru Dariusuu):

Am dormit 12 ore in seara asta, nu cred ca mai am vreo sansa sad.

| Dariusuu a răspuns (pentru Ycu):

Ai putea sa iei ceva medicament, poate intr-un final iti va trece.

Ai grija.

| Ycu explică (pentru Dariusuu):

Nu i-au medicamente pentru orice chestie, dar multumesc pentru grija tongue :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar eu beau un ceai de menta

| WholeWorldTeam a răspuns:

Mie imi este somn yawn

| Crisotemi a răspuns:

Prezent big grin

| Ovidiuplayer a răspuns:

Dormi mai mult si rezolvi problema sau citesti o carte atat timp cat vremea e monotona.