| anonim_4396 a întrebat:

Cum este vremea la voi in oras? La mine ploua si este o vreme oribila. sad

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

La mine este frig de de zici ca creapa pietrelehee hee este frig brrrrrrhappy

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In Constanta e cam rece...bate vantul si este innorat...cred ca va plouabig grinEu sunt bine echipatasmug am totosheii in picioare, ciocolata calda am terminat`o si stau cu voi pe TPU. Ce imi mai trebuie?thinking Aaa...imi mai trebuie mie ceva...blushing big grin.

| psiholoaga a răspuns:

In bucuresti ploua si acum, e frig, vreau ciocolata calda si comedii romantice. A, si niste botosei. Cred ca am sa le scriu celor de la poiana, poate imi fac ei ziua mai bunatongue

| SweetCandy a răspuns:

In Prahovabig grin ploua si e frigsad

| juniper a răspuns:

La mine nu ploua, dar e putin inorat... pot avea fundita? big grinbig grin

| M4RK a răspuns:

Pot primi fundita big grin

| ing. a răspuns:

In Ploiesti e frig rausad. Ploua si sunt niste nori oribili pe cer.Nici nu imi vine sa ies din casa.sad.

| JoJo a răspuns:

In Galati e uratbig grin... f. urat:-s
Ma pun sa beau un 3 in 1laughing

| night_crawler a răspuns:

Braila...frig....coafura rezista...braila...ploaie...coafura rezista...braila...soare...coafura rezistalaughing)

| mariutza a răspuns:

In Sibiu a plouat, este innorat si frig straight face sper ca mai tarziu nu o sa ploua din nou ca sa ies pe afarahee heebig grin

| sTeFaN. a răspuns:

In Botosani, soare vreme frumoasa:X

| Letytzy@ a răspuns:

La mine e urat... e innorat si plouasad

| buburuzaucigasa a răspuns:

La mine ploua cu galeata sunt cam 13 grade. Dar nu plec nicaieri stau cu voi aici si beau o cafea :*.

| cris82ro a răspuns:

Bucuresti. urat. ploua. frig. si eu` la muncastraight face tare, nu?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Bucuresti ploua, bate vantul, frig, cerul inorat, o zi in care nu prea vrei sa iesi afara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac un ceai, pun papuceii si un pulovar si la uit la tv, stau in pat nu plec nicaieri, frig rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ploua si am primit 4 pisici in casa ca cersetori nu mai sunt, s-au mutat la vila...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frig si la mine, dar cer senin. Sanse de soare. Dar tu iti dai seama ce mare-i plictiseala daca am ajuns sa vorbim de vreme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:4GzJdrifyHYJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma bucur de o superba dimineata de toamna happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stau in orastonguetonguetonguetongue