| Crypt a întrebat:

Maine am cros am 13 ani si vreaeu sa fiu pe locu 1 eu obosesc foarte repede vreau sa prind energie am viteza fffffff mare dar obosesc ffffff repede ce sa fac va rog help.
Sa beau ou crud?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Maine am cros. Am 13 ani si vreaeu sa fiu pe locu 1. Eu obosesc foarte repede, vreau sa prind energie. Am viteza foarte mare dar, obosesc foarte repede. Ce sa fac? Va rog, help!

Mănâncă cereale! Nu glumesc. Știu dintr-o carte despre nutriție și atletism. Sunt pentru rezistență. Succes!

Mi-ar place să scrii mai corect românește.

| Crypt explică (pentru emmyl):

Nu am bani de cereale sunt sarac.