| elektrix a întrebat:

Mama are o proeminenta pe fata care arata ca o bucatika de carne lunguiata da micuta micuta ca un cos, credeti ca poate fi semnul unei boliworried?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Poate ca e un nigel! asa arata aia cand apar se poate sa sis creasca in timp dar se merge la un dermatolog e cel mai bine si ala stie ce enveoie daca e nigel se poate scapa usor de el! O interventie ce dureaza 5 min asa am avut eu pe corp mi-a facut o injectie micutzaaaa adica ma anesteziat la nigel apoi mi la ars cu azot

| Dutzulescu a răspuns:

Neaparat sa mearga la medic la un control.Cand a aparut?