| iubi_duby75 a întrebat:

Ce semnifica acel c incercuit? si daca se poate si sa-mi arata-i semnul

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

© - Cred că despre ăsta vorbeşti. Păi nu semnifică ceva special, este doar un simbol (Microsoft Office Word) care simbolizează litera c.Cred.Eu cel puţin aşa ştiu. Fundiţă? :-x

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Detest cei care imploră fundiţele...
Este simbolul pentru "copyright", sigur nu este doar un caracter care să înlocuiască C-ul...

| Alin_3417 a răspuns:

Nu are nici o treaba cu litera C este semnul de la copyright(drepturi de autor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnul copyright-ului (drept de autor ) happy