| Carl a întrebat:

Mami lucreaza la mezeluri unde e mai frig. Dupa inventar a doua zi i s`a umflat gatul intr-o parte si acum o doare foarte tare si il tine intr-o parte.Are si o mica umflatura de asemenea. Ce o fi patit?sad Mi-e frica pentru ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| thegirl12 a răspuns:

S-ar putea sa fi facut orion ai grija san u iei si tu (orionul nu se ia daca ai mai facut)