| 23ndjdmxla a întrebat:

Medicul ginecolog mi-a prescris Evecare de la Himalaya. Azi mi-a venit menstruatia. Il pot lua de azi sau trebuie sa il iau după ce trece menstruatia? Sau Cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FruttiFresh300 a răspuns:

De ce nu ai întrebat asta când erai în cabinetul medicului? Știai că trebuie să îți vină, deci ce te-a oprit din a nu întreba?

| Leea1405 a răspuns:

Dupa parerea mea, ar trebui sa le iei dupa ce iti trece menstruatia iar urmatoarea data cand mai mergi la medic, asigura-te ca nu uiti sa intrebi despre acest lucru. Multa bafta!

| 23ndjdmxla explică:

Păi mi-a zis, dar am uitat si acum doctorita e in concediu si mna.