| Violente a întrebat:

Menstruație care a ținut 6 zile, prima normală, a doua și a treia abundente, a patra normală și ultimele două scurgeri pe terminate. Test de sarcină negativ cu prima urina de dimineață la 4 saptamani de la ultimul contact sexual.
Niciun simptom de sarcină, au trecut 9 săptămani de la contactul neprotejat fără ejaculare, cu prezervativ care s-a rupt.
A fost luată pastila de a doua zi, POSTINOR.

Ce șanse de sarcină sunt?

P.s: lipsă de ocupație big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
34 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Am vrut sa verific intrebarile puse de tine, te-am crezut doar ratat, dar acum pot afirma cu siguranta ca esti si foarte, foarte sarac in materie cenusie.

| Violente explică (pentru Purec):

Tu înainte sa imi lași mie coment, verifici vreo șapte dicționare că ești un incult și jumătate, cu fața acoperită la avatar de rușine sa nu se facă de ras și îți mai dai și aere de cunoscător, dar ești paralel cu ceea ce trăiești și ceea ce te înconjoară. Ciuș la gunoi!

| Purec a răspuns (pentru Violente):

Ai pus o groaza de intrebari stupide, banuiesc ca nu te deranjeaza daca afirm ca esti asemeni cu intrebarile care le-ai pus.

ps: ai grija cu scrisul, chiar daca vrei sa faci pe desteptul, o iei pe aratura grav dupa 2 randuri scrise. RATATU-LE

| Violente explică (pentru Purec):

RATATU-LE? Sper că ai fost ironic altfel ucizi limba romană. Caută-mă jos la ouă și joacă-te puțin cu ele, poate îți vine mintea la cap. Purece big grin, de fapt tu ești un parazit, mă mir că recunosti indirect.