| Violente a întrebat:

Dupa 2 saptamani de la administrarea POSTINOR (sex protejat, prezervativ rupt fara ejaculare) sunt prezente insomnii, adoarme foarte repede cand se pune la somn dar se trezeste aiurea in noapte si nu isi gaseste pozitia.Si mici intepaturi sub burtă, dar la schimbarea pozitiei corpului ele dispar imediat. Menstruatia ar trebui sa vina pe 24, au avut loc scurgeri care au tinut doua zile mai intai maronii iar apoi identice cu menstruatia dupa 5 zile de la postinor. Sa fie simptome premenstruale sau pastila inca isi face de cap in organism? Că de sarcina nu mai vorbim, este exclusa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Pastila își poate face de cap 3 lun ide zile de acum încolo, să vadă și un medic să nu stea așa