| anonim_4396 a întrebat:

Merg la sala de un an si ceva si nu am luat steroizi sau proteine pana acum, e bine sa ma apuc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maryus92 a răspuns:

Nu face prostia asta tu continua sa faci sala natural si daca esti mai slabut stai linistit ca pe la 20 de ani o sa inceapa sa se puna pe tine tu acum fa sala cat sa iti formezi muschii si sa ii tonifici cu timpul o sa creascawinking

2 răspunsuri:
| Earthquake a răspuns:

E bine... daca ai sub 18 ani nu te apuca.

| costin1306 a răspuns:

Categoric, NU!