| berges234 a întrebat:

Mi-a apărut că un fel de buba langa dinții de sus și nu știu din ce cauza, nu simt durere doar puțin disconfort.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai un abces adica puroi, mergi la stomatolog sa i ti dreneze puroiul sai sa sparga ei punga ac eea abcesul, plus i ti va da antibiotic timp de 7 zile sa i ei ca sa scapi de dureri

| sierra1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cel mai tare!

| berges234 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Faza e că nu am dureri

| sierra1 a răspuns:

Nu de la șlefuire ți se trage?

https://www.tpu.ro/......ne-va-rog/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la stomatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi vorba de aftă bucală.

https://bioclinica.ro/......-preventie

| Saiko93 a răspuns:

Te invata eu cum mou invatat HinDusii pe mine laughing Iei un ac si distrugGi sursa care te supara pana sare sangiliii peste Tot! O sa doara o secunda sau 2, da macar ai eliminat ghiavolul cel rau de acolo! happy