| Petrovic a întrebat:

Mi-a aparut o pata galbena pe planta (partea cu care calci) piciorului. Ma doare putin si nu este umflata.
De ce a aparut? Ce ar putea fi?
http://imgur.com/gallery/kWFG3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mezeicristina33 a răspuns:

Se numeste batatura
ai si in palma?

| Petrovic explică (pentru mezeicristina33):

Imi intrase o insecta in pantof si cand am bagat piciorul am storcit-o. S-a imprimat si pe ciorap si pe picior. Aseara nu mai aveam nimic.

| mezeicristina33 a răspuns (pentru Petrovic):

Da exprima te mai bine ca nu ai zis nimic de insecta apoi n am de unde ghici!

| Petrovic explică (pentru mezeicristina33):

Mi-am dat seama ca a intrat o insectă mai tarziu.

| mezeicristina33 a răspuns (pentru Petrovic):

Biniuca