| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut o umflatura in mijlocul buzei de sus este destul d mare. ce poate fi, ajutati-ma va rogcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Ai herpes.Iti poti cumpara plasturi de la farmacie, sau exista la oriflame o crema mult mai eficienta, intr-un ambalaj roz si micut. Te dai seara pana iti trece.Un alt remediu natural este pasta de dinti.Aceasta trebuie aplicata pe umflatura seara si trebuie lasat pana dimineata.

3 răspunsuri:
| dentartes a răspuns:

Inceput de herpes. cumpara-ti plasturi de la farmacie

| Jigsaw a răspuns:

Herpes?

| vεηiη a răspuns:

Ia un cutit si mai departe stii ce ai de facut devil