| Arynu a întrebat:

Mi-a aparut pe picior o umflatura dureroasa si fierbinte, ce poate sa fie? Umflatura e rosie si se extinde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ArianaDwen a răspuns:

Consulta medicul.
Sau daca nu vrei sa te complici, ia-ti ceva creme de la farmicie si explica exact ce problema ai.

| SkyPilot a răspuns:

Ar putea fi o muscatura de paianjen. Daca asta este, nu ai ce sa ii faci, trece singura in cateva zile.

| DrLolo a răspuns:

Pai noi nu putem vedea chiar nu știm daca nu trece si tot mai tare doare dure la medic