| leafboy a întrebat:

Mi-a aparut pe buza de sus un herpes. Maine trebuie sa ma duc la un majorat. Cum fac sa scap rapid de el. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZeWsSs a răspuns:

Iti poti cumpara un plasture special pentru herpes este albicios asa si nu se observa nici plasturele si nici herpesul

2 răspunsuri:
| Hannibal_8732 a răspuns:

Zovirax e cel mai bun unguent de folosit pe moment. cel mai bine ar fi sa iei si un tratament cu aciclovir ca sa nu mai ai probleme pe viitor pentru ca iti va aparea mereu cand e organismul slabit,

| Mariussst a răspuns:

Mergi la farmacie si vezi trebuie sa fie un plasture transparent si mic am uitat cum se cheama. am folosit si mi a trecut destul de repede
ps. Vezi sa dansezi frumos laughing