| Aura_Voicu_1987 a întrebat:

Ma numesc Aura si am 30 de ani. Acum doua saptamani mi-a aparut o umflatua in barba, dureroasa. Acum s-a mai retras, dar tot dureroasa este. De 2 zile, la o distanta de aproximativ un centimetru, mi-a aparut o alta umflatura, mai mare, rosie si foarte dureroasa. Specific ca nu sunt cosi. Ce ar trebui sa fac? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru asta exista medici.

| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la medic, pentru ca nu avem de unde stii, ce sunt umflaturile tale!