| nustiu654 a întrebat:

mi-a aparut o pata de vreo 2 cm rosie undeva aproape de cot, nu se vede ft tare dar intr-una din parti simt o umflatura in piele dureroasa iar uneori ma ia o durere de os exact unde e si umflatura.Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ma ia o durere de os"

du-te urgent la un specialist - problemelea astea pot fi extrem de periculoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea fi psoriazis mergi la dermatolog