| bigmaster a întrebat:

Am o inflatura la incheietura degetului mijlociu de la mana stanga, cand o ating ma doare apoi simt o mancarime. Ce e? Are legatura cu cancerul la piele? In cazul asta ar trebui sa merg la un control?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Doamne fereste laughing Voi de la o simpla unflatura trageti concluzia ca aveti cancer de piele laughing Ce oameni.

| Danysan a răspuns:

Posibil sa fie o micoza localizata la nivelu epidermei. Mergi la un control dermatologic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti merge la un medic dermatolog pentru un diagnostic/tratament adecvat tipului tau de problema.
O zi buna.

| JamilaGizeh a răspuns:

Poate fi doar o simpla alergie...