| extravagance a întrebat:

Mi-a aparut un fel de scoarta pe sfarc transparenta si ma cam dor am citit pe net ca asa ceva apare cand esti insarcinata. Mi-am inceput viata sexuala si nu cred ca sunt insarcinata pentru ca acum 2 zile am iesit din spital si mi-au facut si teste de urina si nu mi-a iesit nimic(nu le-am zis ca as putea fi insarcinata. ma gandesc ca daca as fi ar fi aprut nu?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Pământul a răspuns:

Un test de urina nu este un test de sarcina.