| mynameiskatwoman a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 2 saptamani, dar nu am avut niciun contact sexual. Are cineva idee de ce imi intarzie atata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Pentru ca nu s-a reglat... happy mai are si "erori " de gen, pana o sa-ti vina regulat, la o perioada de timp. tongue

| mynameiskatwoman explică (pentru DieBitch):

Imi vine deja de 2 ani happy. E cam regulat. Adica nu imi vine chiar la o data fixa, de obicei imi vine intre 31 si 5.

| DieBitch a răspuns (pentru mynameiskatwoman):

Si mie tot de doi ani. Si tot nu-mi vine regulat, regulat...happy!
Nu-ti fa griji. happy

| ramona1989 a răspuns:

Simple dereglari hormonale...

| didulica a răspuns:

Daca nu o ai de prea mult timp cum ar fi 5 luni minim, maxim 1 an, e dereglata, nu iti face griji, daca iti nu o aveai de log, trbuia sa iti faci griji, mai ales daca intretinusei un contact sexual, dar acum, nu-i nimic!