| Mariac26 a întrebat:

Mi-a întârziat menstruația 3 zile, am avut un contact sexual acum 2 saptamani, ma dor sâni, e posibil sa diu însărcinată? Va Multumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil sa fii insarcinata, deoarece acum 2 saptamani erai spre sfaristul perioadei fertile si accidente se pot inatmpla.
Dupa 7 zile de intarziere, fa un test de sarcina, ca sa fii sigura ca arata realitatea.

| BlackRose03 a răspuns:

Daca ati facut se.x neprotejat si a ejacul.at in tine sunt toate sansele.
E prea devreme sa poti trage o concluzie.
Cauta pe Google simptomele(nu acum, zilele urmatoare, dar doar daca vei observa si alte schimbari), daca majoritatea se potrivesc fa un test de sarcina sau apeleaza la un doctor.

| Mariac26 explică (pentru BlackRose03):

Da a ejacula.t in mine...problema e ca doar ma dor sâni. multumesc

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Http://www.qbebe.ro/......nsarcinata poti sa afli de aici, daca ai aceleasi simptome mai bine apeleaza la un doctor ceva.

| ralucadobre2002 a răspuns:

Fa un test de sarcina

| Mariac26 explică (pentru ralucadobre2002):

Dar nu e prea devreme pentru un test de sarcina?