| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a intrat flash-ul în ochii de la telefon, se poate intâmpla ceva? sad Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Nu ți se întâmplă nimic, stai liniștit. Pe moment cred că ai văzut niște stelute verzi, dar mai mult de atât n-are ce să ți se întâmple. Dar oricum ar trebui să fi mai atent, dacă se repetă de prea multe ori această întâmplare, într-o perioadă scurtă de timp, s-ar putea să ai nevoie de ochelari.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

O sa orbesti fix peste 2 ore si 59 de minute.
Serios ma frate, ce-i cu intrebarile astea? Daca nu ai avut nimic pe moment, nu patesti nimic.