| Sweety25 a întrebat:

Eu acum sunt pe telefon si am intrat pe WeHeartIt.com si era versiunea pentru mobil iar acum nu stiu de unde sa dau pentru a da cum era! DAU FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| CamiiPopa a răspuns:

Bună! Dacă prima dată ai intrat și a fost pe versiunea pentru mobil, și a doua oară ai intrat și era ca și cum intri de pe calculator/laptop, înseamnă că tu ai intrat pe WeHeartIt de pe internet, daca ai pe telefon, subliniez DACA, operațiunea Android, ca să îți apară versiunea de mobil trebuie downlodată aplicația specifică WeHeartIt. Dacă nu ai operațiunea Android așteaptă o zi, maxim și după v-a apărea pe versiunea mobilului tău!
Fundă sper big grinD O zi bună!

| Sweety25 explică (pentru CamiiPopa):

Aaa....deci trebuie sa o descarc...o sa incerc