| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Daca am intrat pe un site xxx din greseala pe telefon ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Eventual poti lua un virus sau vreun alt malware. E bine sa ai un antivirus bun pe telefon.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se va taia capul si vei primi 30 biciuri pe spate

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, site-urile astea iau bani, asa ca, posibil ca mama sau tata cand primesc factura telefonica sa vada pe unde eai umblat.

| Anonima153628 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu au luat niciun leu si a venit factura.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonima153628):

Nu a venit inca factura care trebuie, daca ieri ai postat intrebarea si a si venit factura, vezi ca aia vine pe o anumita perioada de vreme si este posibil sa fii fost inainte de data cand ai intrat tu pe siteul cu pricina. Urmareste si luna viitoare!

| RainmakerX a răspuns (pentru Violleta2022):

Iau bani numai daca iti faci abonamente sau daca vrei acces la live.
In rest totul tine de internetul de pe telefon. Daca ai wi-fi acasa atunci nu pierzi nimic, eventual doar iei virusi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut nimic cu exceptia posibilitatii de a "infecta" telefonul cu un virus. Insa daca ai instalat un antivirus bun poti sa te delectezi fara probleme. Bafta!

| OMFGConrad a răspuns:

Probabilitatea de a te satisface singur va sări de 150%.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu ar fi existat razboaiele mondiale, nu as fi comentat aici si pateu ardealu ar fi fost gratis.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Se poate sa-ti placa

| Bahoi1337 a răspuns:

Te bate ma ta cu usa pana plangi in cel mai bun caz.