| Sami4041 a întrebat:

Salut TPU, am intrat de pe telefon pe un link trimis pe discord si nu pare sigur, ce se poate intampla adica se incarca in continuu si nu am introdus nici o data personala pe el.

Răspuns Câştigător
| SharpEagle a răspuns:

Posibils sa aiba un timeout, sa nu ajunga la destinatie. Face incontinuu asa? Nu da nici o eroare browserul? Ar putea fi si un link malformed, sau un script prost facut (fie de partea serverului, fie din cele rulate la client).
Si pana la urma, cu ce te deranjeaza? Inchide tab-ul din browser si sanatate.

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Hakeri -_-

| SharpEagle a răspuns:

Cum adica se incarca in continuu? Esti pe computer sau telefon?

| Sami4041 explică (pentru SharpEagle):

De pe telefon siteul este alb se incarca bara de sus si o ia de la capăt foarte rapid

| Sami4041 explică (pentru SharpEagle):

A l-am închis de mult doar voiam sa stiu care e faza, mersi

| SharpEagle a răspuns (pentru Sami4041):

Posibils sa aiba un timeout, sa nu ajunga la destinatie. Face incontinuu asa? Nu da nici o eroare browserul? Ar putea fi si un link malformed, sau un script prost facut (fie de partea serverului, fie din cele rulate la client).
Si pana la urma, cu ce te deranjeaza? Inchide tab-ul din browser si sanatate.