| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a luat azi mama un sampon de la Himalaya pentru regenerarea si protejarea parului. Chestia e ca eu am parul gras, si firul subtire, iar pe spate scrie ca e recomandat pentru parul uscat/deteriorat. Vanzatoarea a zis ca nu o sa mi-l ingrase mai tare. Asa este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

BUNAhappy
PAI NORMAL CA TREBUIA SA O INCURAJEZE PE MAMI TAU SA CUMPERE PRODUSUL NU?
mai bine aplica o masca naturala facuta de tine, galbenus ou+ulei masline+zeama lamaie. faci ca o maioneza si aplici pe lulgimea parului, stai 3-4 ore acoperita cu folie plastic si apoi te speli. efectele sunt vizibile si de calitate si nici nu mai dai bani aiurea, experienta vorbeste ..crede-ma!
O seara frumoasa sa aihappy