| nicoleee30 a întrebat:

Mi-a venit ciclul ieri si astazi observ ca nu mai ii asa abundent ii ca si cum ii pe terminate.Si nu inteleg de ce? Adica o tinut aproape 2 zile :O Ceva nu-i normal nu sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate ești răcită. Bea ceai de urzică.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Folosesti anticonceptionale?

| DeliaMarius a răspuns:

O dereglare hormonala, nimic grav. Mi s-a intamplat de vreo 3 ori si mie, asa ca nu te speria happy

| lore22 a răspuns:

Nu e nimic grav...nu e ceva iesit din comun ca o data la nu stiu cat sa te tina mai mult sau mai putin.happy

| Lifeno4 a răspuns:

Nu te speria. oh go on Nu e nimic grav.Cine stie, poate se regleaza, acum depinde si de cat timp il ai.winking

| MaDuTzZzuu a răspuns:

Nu e nimic grav happy nu te speria, depinde doar de cat timp il ai happy