| anonim_4396 a întrebat:

Pe 4 sept am fost violata cu prezervativ, pe 5 sept mi-a venit ciclu, luna asta pe 6 oct mi-a venit din nou da m-a tinut ieri abundent si azi normal iar acum e spre final, e posibil sa fiu insarcinata? adica 2 zile m-a tinut... straight face ma tinea vreo 6 de fel

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata, ai o dereglare, probabil din cauza traumei. Du-te la ginecolog.

5 răspunsuri:
| mario a răspuns:

Aa cel putin a fost precaut violatorullaughingnu cred o data ce a folosit prezervativul. eventual ca acesta sa se fi rupt,, dar nu cred ca ar trebuie sa iti faci probleme.cati ani ai?

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Scuza`ma tu esti acea fata careia i-am raspuns eu ca exagereaza?! cine te violeaza CU PREZERVATIVhee hee...stai calma!

| romulla a răspuns:

Cam frycky intrebarea, violata cu prezervativ? nu cumva cauti raspunsuri la intrebari pe care le stii deja?

| rahelyta a răspuns:

Cati ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce a venit ciclul nu esti insarcinata