| EvangelineDS a întrebat:

Luna asta mi-a venit ciclul pe data de 10 dar a tinut 2 aproape 3 zile e normal? prima data mi-a venit anult trecut prin septembrie deci mai pot avea dereglari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Deabia după 2 ani ar trebui să ai o menstruaţie regulată!
Nici după aceşti 2 ani, poate să nu îţi fie regulat!
Numai bine!

| Puffulets a răspuns:

Da normal, ciclul se regleaza abia dupa 3 ani:d. Stai fara grijihappy

| IrinaAniri a răspuns:

Dereglarile du reaza uneori peste 2 ani din cate stiu eu

| hasseki a răspuns:

Da, ciclul nu vine la date, ore fixe si 2 - 3 zile este cel mai bine.Nu te ingrijora, totul este in regula!