| SkivoRo000 a întrebat:

Mi-a venit stopul pe 3 si mi-a trecut pe 9 luna asta. De cateva zile am stari de ameteala, de voma, mă doare corpul, dureri de cap. E posibil sa fi ramas gravidă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 19Mary19 a răspuns:

Aceste simptome pot fi date de probleme cu fierea sau stomacul nu doar de sarcina.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai repede este posibil sa ai covid, ca pe ciclul oricum nu se putea ramane gravida.

| SharpEagle a răspuns:

N-ar avea sens, din moment ce ai avut menstruatia. Si-ar fi, oricum, prea devreme pentru manifestari d-astea, ele apar dupa 1-2 luni de sarcina.
E altceva, fa-ti un test de covid, poate ca ai omicron. Sau altceva...