| Mariusarmando a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, aseara am avut orgasm cu prietena mea. Iar azi ii este rau.Are stari de voma, ameteala si o doare rau stomacul.
Va rog sa imi spuneti, sper ca nu a ramas gravida.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-au cum sa apara semnele de sarcina atat de repede

| Violleta2022 a răspuns:

Ce ati facut?
Ha..ha...ha... intoarce-te cand stii exact ce ai facut si povesteste-ne!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doamne! Mai copii, puneti mana pe cartulie si va documentati. Sex fac si animale, dar copii pe care sa-i creasca, nu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum ati făcut orgasmul ăla? Mai informează-te nitel despre sex si aparatele reproducatoare înainte de a mai face sex sau ce faceţi voi.

| Quassaar a răspuns:

Simptomele ei n-au treabă cu graviditatea. Crezi că dacă faci sex astăzi, mâine ai simptome de femeie gravidă?

| smihai23 a răspuns:

Fii mai explicit.