| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, luna trecută am avut contact sexual, iar luna asta mi-a venit menstruația acum câteva zile mi-a trecut și am stări de voma. Care ar fi problema știe cineva? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

DE ce nu mergi la niste investigatii medicale?
De unde sa stim noi ce ai mancat si daca nu te-ai intoxicat?!

| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii te prezinti la medicul de familie. Este posibil sa ai afectiuni de natura gastro-intestinala, biliare, ale colecistului, etc, etc. Acele stari de disconfort de care amintesti, NU au legatura cu viata sexuala, cu ciclul menstrual sau cu sangerarea menstruala lunara. Sunt de alta natura si doar medicul de familie iti poate stabili diagnosticul cel mai probabil. SanatatE!

| AnonimaX19X a răspuns:

Nu stiu sigur. Dar consulta la medicul de familie.