| милaя a întrebat:

Mi-am facut tratament cu otet si ulei de masline pentru a atenua celulita...de celulita am scapat dar am capatat vergeturi? de ce? ce ppot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Spune-mi te rog si mie despre tratamentul ăsta, vreau sa îl încerc și eu! big grin

| милaя explică (pentru WeaponGirl):

Pui otet de mere si ulei de masline..intr-o sticla si amesteci.te ungi..pe zonele cu probleme si stai 30 de minute, apoi clatesti cu apa!

| WeaponGirl a răspuns (pentru милaя):

Mulțumesc, am să-l încerc! happy

Răspuns utilizator avertizat
| PinkSugar a răspuns:

Dupa cate zile s-a vazut rezulatele... si cat ulei si otet ai pus?

| милaя explică (pentru PinkSugar):

Da dupa citeve zile...3 linguri de utet de mere si una de ulei de masline!

| PinkSugar a răspuns (pentru милaя):

Mersi

| милaя explică (pentru PinkSugar):

Dar am facut mult sport..am tinut dieta..seara nu am mincat..shi masaj..shi dansul mult face in special cel oriental.

| PinkSugar a răspuns (pentru милaя):

Si eu fac sport sar coarda alerg mai fac cu cercul de gimnastica ...si dansez aproape in fecare zi