| MarisRadu91 a întrebat:

Mi=am facut un tatuaj si mi-a cazut pielea si acum au trecut vreo 3 zile dupa ce a cazut toata, intrebarea mea este va mai cadea vreun strat de piele? pentru ca am culorile mai sterse ca la inceput sau o sa mi se mai stearga/decoloreze? multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Stii ca un cancer de piele poate fi localizat si la buric? Printre primele simptome se numara si descuamarea pielii?

| MarisRadu91 explică (pentru mira):

Nu stiu cum ai ajuns tu expert TPU, dar daca le raspunzi la toti cum mi-ai raspuns mie, e grav rau! ce intreb eu ce-mi raspunzi tu, gen offtopic, eu am intrebat daca mai cade odata pielea moarta de pe tatuaj(mie mi-a cazut doar o data cum este si normal, dar am intrebat daca va mai cadea inca o data alta pentru ca nu vreau sa mi se mai decoloreze culorile, de aia)! nu ca am cancer. DOamne Fereste! daca nu imi faceam tatuaj si nu eram in perioada de vindecare puteai sa ai dreptate, dar asa...