| AlexisAlexx a întrebat:

Mi-am pus o plomba la o masea si e foarte alb acolo, nu cred ca e definitiva... doar mi-a curatat caria si a pus niste pasta acolo, dar am uita sa-l intreb daca pot sa mananc si cam dupa 10 minute am mancat dar nu am mestecat deloc in partea in care se afla maseaua aceea....credeti ca are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

N-are nimic. Nu e definitiva. Asa se procedeaza, sa vada daca ai vreo sensibilitate acolo.
O data viitoare iti pune definitiva. Nu ti-a zis cand sa mergi?!

| pitik200 a răspuns:

De obicei trebuie sa astepti cateva ore ca sa se usuce bine acea "pasta". Este definitiva pana ce, in timp, o sa se macine si vba disparea