| osimplafataaaa a întrebat:

Mi-am pus un catel de usturoi pe alunita si ma ustura de ma c*c pe mine. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a raspuns la o alta intrebare să nu faci asta. Acum care e problema, nu ai hartie igienică?

| danbnz a răspuns:

Ma mir ca nu te ustura si creierul.
Ieri ai intrebat aici daca poti folosi usturoiul pentru asa ceva si toata lumea ti-a spus clar ca nu si totusi ai facut asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog. Usturoiul poate provoca arsuri, nu mai fa chestii citite pe net.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| Yuoia a răspuns:

Bineinteles ca te ustura. Si daca mananci usturoi simplu, fara sa fie adaugat in mancare, te ustura stomacul.
Cine te-a invatat o astfel de prostie? Poate faci cancer pentru ca ai deranjat alunita.