| UmbraDeVulpe a întrebat:

Mi-am recoltat urina dar am uitat sa ma spal pe maini inainte, e ok? Sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa le speli inainte sa mananci?
Adica le-ai bagat in gura, cu urina pe ele?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai bagat mana in ea sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Indiferent unde, nu era cazul sa pui mana nici in recipient nici pe urina

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Habar nu am, eu inca nu am inteles de ce ai bagat mainile in urina. ca asa reiese

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai recoltat-o în mâini, nu.

| johnnny123 a răspuns:

Ai colectat-o în palmă și apoi ai pus-o în recipient?

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Și atunci care-i problema, din moment ce mâinile nu au intrat în contact cu urina colectată?

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

De la un punct încolo încep să suspectez că ție de fapt îți place să vorbești despre urină...

Răspuns utilizator avertizat