| DrXD a întrebat:

Daca au fost recoltate doar probe de sange in vederea testarii alcoolemiei.
Se vor face testari pentru prezenta substantelor stupefiante chiar daca nu s-au recoltat probe de urina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mefi a răspuns:

Salut
Eu si cu inca câțiva prieteni am fost opriți de poliție în peco daca ti vine sa crezi laughing
Si toti eram beti, dupa ce a suflat în fiola avea in sânge 0.64 Parca si dupa asta a fost dus la recoltare si dupa mult timp de așteptat ca m-am si trezit din betie a venit inapoi
Dar ce pot sa ti zic Este ca nu a facut nici un test pentru substanțe stupefiante
Sper ca te am ajutat si amuzat in oare care măsura cu întâmplarea mea, adica a noastrăbig grin

| GouDidodino a răspuns (pentru Mefi):

Aveai 0,64 in aerul expirat, vrei sa spui. Polițistul nu-ti face analize de sânge cu... etilotestul

| Mefi a răspuns (pentru GouDidodino):

Dacă nu ai vazut asta am zis si eu
Dupa a fost dus la recoltare
Eu stiu ca nu e oke sa conduci beat sunt tanar am vazut ce am pățit Atunci cu prietenul meu si cred ma ca eu nu o sa fac greseala asta
Iar despre tine ce pot sa zic este doar atât daca vi aici nu ajuți cu nici un răspuns ba chiar mai mult doresti si raul unor persoane iti spun doar baftă

| GouDidodino a răspuns (pentru Mefi):

Dacă voi, clubul alcoolistilor, conduceți beti si drogați, voi imi vreti mie raul ca ma puteti omora oricand in trafic. Sa ajungi la bulau, nu e rau, ai timp sa meditezi la ce ai facut si nu mori nici tu, nu omori nici pe unul nevinovat. Deci e spre binele tau

| DrXD explică (pentru GouDidodino):

Repet. A spus cineva ca era drogat si beat in timpul condusului?

| GouDidodino a răspuns (pentru DrXD):

Atunci de ce ar avea spaima ca ii face test pentru droguri?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se vor face.

| GouDidodino a răspuns:

Felicitări si sper să-ți facă si test pentru stupefiante. Si sper sa ajungi la bulau, din cauza unor ca tine, mor oameni nevinovati. Si beat si drogat

| DrXD explică (pentru GouDidodino):

Am spus cumva ca eram si beat si drogat?
Nu eram nici beat nici drogat.