| flor31 a întrebat:

Mi-au aparut pe corp(gat, piept) niste pete galbene, am crezut ca se vor vindeca dar tot apar, altele se mai inchid la culoare, oare de la ce? ati avut si voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Vezi daca nu seamana din descrierea de mai jos cu Pata cafea cu lapte.

http://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/pata-cafea-cu-lapte_4473

2 răspunsuri:
| Helmina a răspuns:

Sa nu fie o forma usoara de vitilogo; pete alb galbui. Este doar o supozitie, cel mai bine da o fuga la dermatolog. Sanatate.

| Geeeo012 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema dar inca nu am fost la medic
tu ai fost si daca da ce e zis