| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am observat ca mi-a aparut pe umeri și pe piept niște pete galbene, putin mai inchise ca culoarea pielei care nu ma dor dar cresc in dimensiuni și apar altele mai mici... Ajutațimă, cum să scap de ele?

1 răspuns:
| AnnePanda a răspuns:

Ar fi bine sa consulti un doctor.Cred ca am o idee ce ar putea fi.Babeste se numeste NIGEL. Poate ai mai auzit de eL.Normal e, alb, gri sau culoarea pielii sunt un fel de pete cum zici u
Sper ca te'am ajutatbig grin