| Messy123 a întrebat:

Mi-au iesit niste puncte albe, formatiuni mici de piele pe partea din interior a pielii ce acopera capul penisului fix pe langa ata. Am incercat sa strang de ele cum se strang cosurile dar nu avea efect, ba ma durea putin, ce este acel lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu ai motive de îngrijorare, sunt doar mici acumulări de sebum.
Dacă te jenează la mişcare, doar doctorul te poate ajuta.

| Ineys a răspuns:

Am asa ceva de foarte mult timp si am si uitat de asta. Nu e nimic special/grav, stai linistit. Nu strange de ele ca nu rezolvi nimic, ba chiar s-ar putea sa creezi niste probleme pe acolo.