| NuConteaza33 a întrebat:

Mi-e putin jena, am facut dus si m-am facut cu crema depilatoare, dar mi-a intrat in vagin si nu stiu ce e de facut ma mananca ingrozitor pe langa, ma ustura, nu stiu ce e de facut.
Dau funda, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Clateste cat poti de bine pe cu apa ceva mai rece (dar nu rece de la robinet) pe acolo pe unde ajungi. De cate ori umbli cu chimicale pe acolo, foloseste un ob (sau daca esti virgina acopera zona cu un absorbant).

| Teodora69 a răspuns:

Spala te bine pe unde te ustura, dar fara sapun, doar cu apa.