| DomnulMuratura99 a întrebat:

Mi-am dat cu crema depilatoare pe testicule si acum ma ustura ce fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Rabda!
Pentru frumusete trebuie sa faci si sacrificii.
Vezi ce urmeaza cand o indepartezi...

| Adry05 a răspuns:

Eu v-am zis ca e nasoala crema in zona aia dar ascultati de aia care va zic ca e ok...

| octav005 a răspuns:

Nu ai ce face, suporti consecintele.
mai bine te dai cu lama de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spălătura cu ceai

Răspuns utilizator avertizat
| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Astepti sa nu mai te usture

| Anonim000000003333 a răspuns:

Clatesti cu apa rece, iti iei lenjerie care sa nu te stranga sau nu iei deloc, si dupa o sa iti treaca.